Bestuur, commissies en werkgroepen

Ereleden: I.W.L. (Ingrid) Moerman (1999), J.C.H. Blom (2014).

Leden van verdienste: L. (Leen) Barendregt (2003), R.E.O. (Rudi) Ekkart (1986), C.W. (Willemijn) Fock (1988), R.C.J. (Rudi) van Maanen (2003), W. (Miep) Smitsloo-de Graaff (2015), H.W. (Hendrik) van Soest (1991), L.J. (Liesbeth) van Soest-Zuurdeeg (2007), R.J. (Rutger) Veldhuyzen van Zanten (2013), E.T. (Ed) v.d. Vlist (2012).

Bestuur

L.M.M. (Rens) Heruer (2014), voorzitter
G.J.H.C. (Gerard) Kramer (2013), vice-voorzitter
A.J.B.M. (Adriaan) Brandenburg (2015), secretaris
V.M. (Victor) Wijnands (2010), penningmeester
W. (Wim) Bleijie (2015), lid
E.A.A.M. (Emil) Broesterhuizen (2014), lid
T.H. (Tanneke) Schoonheim (2014), lid
M. (Marjolein) Hettinga (2016), lid

Aanmelding nieuwe leden via speciaal formulier op deze site, alle overige correspondentie via secretariaat:

t.a.v. Adriaan Brandenburg, Postbus 917, 2300 AX Leiden of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Contributie € 20,- per jaar.
Lidmaatschap voor het leven € 500,-. 
Bedrijfsleden € 250,-.

Bankrekening: NL74INGB0000175228
ANBI-nummer: 804311912
KvK-nummer: 40445843

Commissie voor de redactie van het Leids Jaarboekje

R.C.J. (Rudi) van Maanen, voorzitter
L.J. (Lenie) Witkam-van der Hoek, secretaris
C. (Cor) de Graaf, eindredacteur
J.F. (Jan) Dröge
J.J.M.P. (Jaak) Slangen
C. (Claudia) Thunnissen
P.F.F. (Prosper) de Jong

Commissie communicatie

T.H. (Tanneke) Schoonheim, voorzitter

Promotie

T.H. (Tanneke) Schoonheim
B.J.W.M. (Bart) Devilee
I. (Ingrid) Engel
E.R. (Enny) Gibbels
M. (Mariska) Krikken
H. (Hetty) Veldhuyzen van Zanten
R.J. (Rutger) Veldhuyzen van Zanten
E.W. (Elly) Wolters-Brandt
M.C. (Thijs) Wolters

Oud Leiden Nieuws en nieuwsbrief

T.H. (Tanneke) Schoonheim
A. (Bram) van Leeuwen

Website en social media

M. (Marjolein) Hettinga, coördinator algemeen
P. (Peter) Vos, coördinator website
A. (Albert) de Vries, agendabeheer

Commissie excursies

R.M. (Robert) Smit, voorzitter
I. (Ingrid) Engel, penningmeester
W. (Wim) Dool
K.M.J. (Kirsten) Mieog
R. (Renate) van Zalen
E. (Erika) Steenbergen

Commissie beeldbank (coördinatiegroep)

J. (Joop) Heuzen, voorzitter/coördinator 
A. (Andries) Kroon, secretaris/penningmeester 
H. (Hans) van Ulden, secretaris/contacten naar buiten
W. (Wim) Stol, collectiebeheer
A. (Arnold) Belt, coördinator scannen
K. (Kees) van der Laken, coördinator beeldbewerking
H. (Henk) van der Sterre, coördinator beschrijven
P. (Peter) Nederpel, technisch beheer

Commissie historisch karakter van de stad

G.J.H.C. (Gerard) Kramer, voorzitter
R. (Reinoud) Boter
P. (Paulina) Buring
D. (Dirk) Halfwerk
R.K. (Rob) Onel

Commissie niet-beschermd erfgoed

A. (Arie) de Jong, voorzitter
D. (Dirk) Halfwerk
P.A.W. (Peter) Lamboo
B. (Bob) Oudshoorn
C. (Cor) Smit
W. (Wouter) Fokkinga
E.(Evelyne) Verheggen
B. (Boudewijn) Veldman, adviseur

Werkgroep monumentale kunst wederopbouwperiode

J.J.M. (Jos) Hooghuis, voorzitter
P.A.W. (Peter) Lamboo
P. (Paulina) Buring

Werkgroep geveltekens

A. (Alexander) Geertsema, voorzitter

Commissie Jan van Hout (archiefonderzoek)

W. (Wim) Bleijie, voorzitter
P.J.M. (Piet) de Baar
C. (Cootje) van Doorn
L. (Louise) Tromp
K. (Kees) Walle 

Commissie Dirk van Eck (sociale en economische geschiedenis)

J. (Jan) Laurier, voorzitter
P.J.M. (Piet) de Baar
C. (Cor) Smit
K. (Kees) Walle
J. (Janneke) Koers, contactpersoon Stem van Leiden

Commissie Oud Leidenprijs

J.C.H. (Hans) Blom, voorzitter
A.J.B.M. (Adriaan) Brandenburg
M. (Marjolein) Hettinga